Archiwum: garderoba

garderoba

Chcesz, żeby Twój facet ubierał się modnie? Powinnaś sama zabrać go do sklepu albo zafundować mu kilka sesji z osobistym stylistą.

Zazwyczaj myślimy, że mężczyźni znają się na modzie o wiele mniej niż kobiety, a w dodatku sporo z nich nawet nie chce tego zmieniać. Chyba każda kobieta z pewnością świetnie zna takie sytuacje, kiedy idzie ze swoim mężem na zakupy, a ten przeżywa wyjątkowe katusze właściwie w każdym miejscu i chce niezwłocznie wracać do mieszkania.

Odnów swoją garderobę – buty cudowne na wiosenne dni

Wiosna zagościła w tym momencie u nas na dobre, naturalnie więc nastał okres na unowocześnienie garderoby. Grube, ciepłe swetry zdołamy już schować głęboko do szafy, podobnie jak na przykład zimowe trapery lub kozaki. Wiosną wskazane jest zainwestować w parę nowiusieńkich, wiosennych rzeczy, wspaniałych na gorące dni. W naszej garderobie na pewno muszą się odnaleźć przewiewne bluzki z cienkiego materiału, wiosenne sukienki i odpowiednie obuwie – wygodne trampki, szpilki bądź sandały.

Najwyższy czas na porządki w szafie

Wiosna wybucha całą mocą. Ranki są jeszcze zimne, ale w ciągu dnia już jest tak cieplutko, iż warto zacząć myśleć o wiosennej szafie. Przegląd tego co możemy jeszcze włożyć, a co już koniecznie trzeba kupić, nawet mężczyźni winni poczynić dokładnie teraz, jeszcze przed pełnią wiosny. Już za momencik na resztę roku przyjdzie nam pożegnać się z zimowymi płaszczami, sweterkami upatrzonymi podczas ferii zimowych w Szczyrku, Zakopanem z motywem górskim. I świetnie!