Archiwum: garderoba

garderoba

Odnów swoją garderobę – buty cudowne na wiosenne dni

Wiosna zagościła w tym momencie u nas na dobre, naturalnie więc nastał okres na unowocześnienie garderoby. Grube, ciepłe swetry zdołamy już schować głęboko do szafy, podobnie jak na przykład zimowe trapery lub kozaki. Wiosną wskazane jest zainwestować w parę nowiusieńkich, wiosennych rzeczy, wspaniałych na gorące dni. W naszej garderobie na pewno muszą się odnaleźć przewiewne bluzki z cienkiego materiału, wiosenne sukienki i odpowiednie obuwie – wygodne trampki, szpilki bądź sandały.

Chcesz, żeby Twój facet ubierał się modnie? Powinnaś sama zabrać go do sklepu albo zafundować mu kilka sesji z osobistym stylistą.

Zwykle myślimy, że mężczyźni znają się na modzie o wiele mniej niż kobiety, a na dodatek większość z nich nawet nie próbuje tego zmienić. Właściwie każda kobieta zdecydowanie doskonale zna takie wypadki, kiedy idzie ze swoim chłopakiem na zakupy, a ten przeżywa wyjątkowe katusze właściwie w każdym miejscu i chce niezwłocznie wracać do mieszkania.

Najwyższy czas na porządki w szafie

Wiosna wybucha całą mocą. Ranki są jeszcze zimne, ale w ciągu dnia już jest tak cieplutko, iż warto zacząć myśleć o wiosennej szafie. Przegląd tego co możemy jeszcze włożyć, a co już koniecznie trzeba kupić, nawet mężczyźni winni poczynić dokładnie teraz, jeszcze przed pełnią wiosny. Już za momencik na resztę roku przyjdzie nam pożegnać się z zimowymi płaszczami, sweterkami upatrzonymi podczas ferii zimowych w Szczyrku, Zakopanem z motywem górskim. I świetnie!